| Ciuffyx a întrebat:

Heei TPU! De ce nu va place Justin Bieber? Daca se poate fara jigniri big grin Si inainte de asta as vrea ca raspunsul sa nu fie la scurt ci sa argumentati :3

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Nu-mi place pentru că e cu fiţe, arogant, se crede buricul pământului, se crede mai mult decât e de fapt şi melodiile lui sunt naşpa.
Bine că s-a retras, am mai scăpat de o grijă. Să se mai retragă maneliştii, dubstep-erii şi pot muri în linişte! laughing
Norocul lui e că arată bine şi...cam atât. Pe mine m-a enervat la faza când s-a dat mai bun ca Michael Jackson.
Băieţii, in general, nu ascultă pentru că ei nu cred că "J.B. e aşăăăă de drăguţţţ!" cum fac majoritatea fetiţelor care îl ascultă. (majoritatea între 6-13 ani)
Destul de argumentat sau mai vrei? laughing
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicăz muzica lui e de...mă abțin, că tot m-ai rugat fără jigniri.
Uite că, deși e răspuns scurt, tot am argumentat tongue

| MissDevilish666 a răspuns:

Hei.
Sinceră să fiu mă exasperează fanele lui. straight face

| MariusSB a răspuns:

"Pentru ca automobile".Glumesc.Majoritatea adolescentilor(mai mult baietii) "il urasc" pe Justin Bieber deoarece asa zice media... Unii vad ca in cercul lor de prieteni sunt cativa care "il detesta" si..pentru a nu fi ironizati...se conformeaza cu ideea ca nu il plac.O prostie.