| piscutzesipetreceri a întrebat:

Heei! Va amintiti primul Halloween? Sau prima petrecere de Halloween? Imi puteti spune povestea? (sa-mi spuneti un an in care v-ati petrecut Halloween-ul si va placut cel mai mult). Incep eu:

Prima mea petrecere de Halloween a fost la scoala in clasa a II-a.Toata lumea statea in banca lor, pana cand Doamna invatatoare ne-a spus sa aducem prajituri, sucuri pentru ca vine televiziunea.De ce vine televiziunea? Pentru ca o mama de a colegei noastre lucreaza la pro tv.Noi bineinteles ca trebuia sa venim in costume.Toti au fost entuziasmati. In ziua aceea am vazut o gramada de copii costumati, iar eu eram intr-un sarafan mov inchis.

In clasa a III-a parca? nu conteaza, am vazut o reclama la Kubeti:Kubeti Garlic! Desi nu imi placeaaroma imi placea site-ul big grin. Am intrat, mi-am facut cont, apoi ma jucam in fiecare zi.Am fost atat de trista cand numai puteam sa ma joc, dar am zis:"Hei o sa fie si in 2011". Si iata-ma astept sa ma inscriu in concurs din nou.

Sper ca vau placut povestile mele.Ale voastre care sunt?

1 răspuns:
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai anul asata noi si uitasem ca este Hallloween si stateam cuminti in clasa.Cand deodata a aparut profesoara de franceza cu o masca oricbila si niste ochelari de cotoroanta.A fost ingrozitorlaughing.Noi tipam si nu stiam pe unde sa fugim si tot randul de banci din spate(inclusiv eu) am stat si am ras de ea.Ne-am distrat mult. Sper ca ti-a placut:*!