| TheLastDancer15 a întrebat:

Heey... spuneti-mi cum sterg un cont de youtube...plzzzzz:fundita happy mersi

Răspuns Câştigător
| Ankuuuu a răspuns:

Setarile contului -> gestionati contul -> delete account.

2 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Te duci pe site, te loghezi, intri la My account si undeva in dreapta jos este Account settings, si alegi Close account, apoi apare o fereastra unde trebuie sa treci de ce vrei sa-l inchizi (i don't need it, de exemplu) si parola si apesi butonul Close my accont.
succes!
sperr ca te-am ajutat!
funda?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu ai cum sa stergi contul. Doar videoclipurile postate de tine acolowinking