| AnishM a întrebat:

Heeyyy TPU! Ma plictisesc de moarte. Ce as putea face sa ma distrez? N-am nicio idee...

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Eu iti propun sa te uiti la un film bun la televizor.Sa te relaxezi in principal sa te resfeti cu niste preparate mai sofiticate pe care le poti gati chiar tu in asa fel nu te vei mai plictisi.Te sfatuiesc sa faci gustari simple in asa fel sa nu dureze mult apoi poti sa iti iei si ceva de baut si te relaxezi la un film bun!

7 răspunsuri:
| xScarlet a răspuns:

Nu ai şi tu niciun hobby happy? Trebuie să fie ceva ce îţi place să faci! Citeşte, desenează, scrie, învaţă să găteşti ceva, cântă, apucă-te de un serial. etc. happy

| Crazyeo a răspuns:

Joaca jocuri, danseaza, canta, compune, citeste, vorbesete

| Anonimgirltpu a răspuns:

Uita-te la un serial pe net ca sunt cu sutele.

| Pumpkin a răspuns:

Vizioneaza un film, citeste o catre sau fa o conferinta pe messenger cu prienenii.

| AliinF a răspuns:

Citeste o carte sau fa sex mult (invata la mate sa vezi ca nu te plictisesti

| tepes96 a răspuns:

laughing TE plictiesti...hmm iti dau eu id meu si nu cred co sa te mai plictisesti! tepes96

| ftwlicious a răspuns:

Te uiti la TV, Te joci la PC, Cu prietenii pe afara la zapada sau de exemplu seara asta chemi niste prieteni la tine, comanzi o pizza, cantati, dansati, va uitati la un film bun etc. seara viitoare poti merge la cinema la un mall, patinoar, seara viitoare dati petrecere la ala persoana si tot asta si nu o sa te plictisesti, sau el cel putin nu ma plictisesc, daca are vreo importanta cam asta este "programul" meu. ftw