| ThomasTom a întrebat:

Hei. Am nevoie de câteva idei pentru o poveste cu vampiri și iubire.
Cine îmi da cele mai multe idei îi dau FUNDA.

1 răspuns:
| 20132003 a răspuns:

Pai cred ca cea mai buna idee de a face o poveste cu vampiri este sa privesti mai intai ceva filme cu vampiri de exemplu ca Twiligh sau serialul Vampires diares (nu stiu cum se scrie corect) dar daca nu ai timp pentru filme fa o poveste de genu dragoste interzisa adica baiatul vampir s-a intragostit de o fata normala (fa ca doar baiatul sa creada ca ea e vampir)
dar ea sa ascunda un secret la fel de mare ca al lui(fa-o si pe fata vampir)
ok intr-un final trebuie sa se intimple un happy end dar nu asa -si au trait fericiti pina la adinci batrineti- dar ca s-au casatorit sau ceva de genul asta
da friu imaginatiei si fa cum iti zice inima