| carminutza a întrebat:

Hei! Am o pagina de facebook, se numeste NOI Fetele. si de ceva vreme nu prea mai am activitate (pagina are 8.470 de like-uri) ce credeti ca ar trebui sa fac/postez ca sa am activitate mai multă? Multumesc, dau funda raspunsului care ma va ajuta.

Răspuns Câştigător
| WhiteFoxxy a răspuns:

Ca sa cresti la talking, intra in grupuri de publicitate si fa publicitate paginii, cere si like-uri la ultimele 5 postari. Cauta si alte pagini cu talking mic si propune schimb de likes/comm/share. Pune poze cu @, intrebari si vs. Sper ca te-am ajutatwinking

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna posteaza si tu ceva interesant sa poata atrage atentia poze videoclipuri intrebari la care ar putea raspunde pritenii... Fa o reclama...

| kmidodo a răspuns:

Initiaza un concurs care sa aiba de ex tema: IDEI DE CONCURS! Ce concurs v-ar face sa participati? Ce premii ati vrea sa primiti daca ati castiga concursul? Vor aparea' idei' si de acolo... drum liber! Cauti sponsori, te descurci daca esti isteata. Vreau o adresa de mail si mai vorbim daca vrei IDEI! Bafta.

| ciicii66 a răspuns:

Tu trebuie sa pui poze interesante despre ce este pagina.filmari cu unele fete care se distreaza.care fac ceva orice.