| Breakingthehabittonight a întrebat:

Hei...am si eu o intrebare interesanta...ati intrat pe vise interpretate, is adevarate chestiile de pe site`ul ala?

4 răspunsuri:
| BubbleGumyy a răspuns:

Sunt adevarate...iti pot dovedi! am visat acum cateva zile o camasa alba pe niste scari sidimineata cand am iesit afara am gasit 5 lei pentru ca o camasa alba inseamna noroc sau veste buna.bine visele care le visezi dimineata nu au nici o sumnificatie

| RoberT_2406 a răspuns:

Hei, aseara Zana Maseluta s-a impiedicat de caloriferul meu si si-a rupt o unghie... Ghici pe cine a sunat... pe Mos Craciun. El a venit impreuna cu Iepurasul de Paste si au duso la spital. M-am hotarat sa-mi mut caloriferul!

Sunt 100% adevarate! Iti zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer nu prea cred, dar bineinteles ca pot exista si coincidente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foolish. Visele sunt doar un alt mod de a percepe realitatea. Visele sunt niste "tinuturi" create de creierul tau in care se materializeaza cele mai aprinse dorinte si cele mai infricosatoare fobii. Nimic paranormal.