| Lyss . a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare legata de jocul Barn Buddy de pe hi5. Inainte imi aparea in stanga chestia aia cu pisica, sa-mi gasesc pisica pierduta, dar acum nu. Oare de ce? Dau fundita primului raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Anonim134 a răspuns:

Pai...inca nu ti s-a gasit pisicahappy la fel si mie imi aparebig grin app: la ce nivel esti?

1 răspuns:
| Lyss . explică:

Pai. Nu imi apare sa dau click pe ea sa ma ajute prietenii sa-mi caut pisica. Asta e problema. Si sunt la nivelul 48. Tu?