| adriienns a întrebat:

Hei happy. am si eu o intrebare.
Stiti cumva urarea aia de Craciun. cuprindea ceva gen " Carduri Visa, Diamant". am primit`o anul trecut insa am sters mesajul. si l`am cautat mult dar nu l`am gasit sad
Dau Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
| 00alexandru a răspuns:

Mos Craciun cu suflet bun,sa v-aduca in ajun,carduri visa diamant,carnavaluri pe la rio,brazilience-n custodie,haide, gata cu VISAtul, s-a mai ars si cozonacul! fundita?

| adriienns explică (pentru 00alexandru):

Da, mersi happy. asta era big grin. ai primit fundiTabatting eyelashes

1 răspuns: