| Nevricoasa a întrebat:

Hei, am si eu un blog nou si voiam sa aflu ce parere aveti. Acesta este www.nevricosi.wordpress.com.

2 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Atata timp cat articolele vor fi din inspiratie, originale si necopiate va fi super ok.

Sa nu fi tentata sa scrii ceea ce scriu si altii, scrie despre tine, despre pasiunile tale si vei fi apreciata.

Mai trebuie sa adaugi un slogan sau o scurta descriere in locul textului: "just another wordpress.com site"

Continua ceea ce faci ca este interesant si original.

Daca vrei mai multe idei, sfaturi si exemple, intra la mine pe site

www.GataBlog.info

iti stau la dispozitie cu placere

| DeNySoOk a răspuns:

E un blog tare si interesant! Felicitari!