| VℓℓαDutZٱKa a întrebat:

Hei as vrea sa stiu... Am decis sa-mi iau un telefon nou Uite si cum se numeste : Samsung Galaxy Pocket s5300 ...intrebarea e : E buuun? FUNDITSAAAAA

4 răspunsuri:
| 123Julia a răspuns:

Si eu am...si este foarte bun

| CrazyPittica a răspuns:

Aici ai si poze si descriere.Citeste si vezi daca corespunde cerintelor tale.Pretul este intre 394, 98 RON - 514, 05 RON.Depinde de unde il cumperi

| Vlad_Nemeti_1978 a răspuns:

Si eu am unul, si e bunicel. Dar are android slabut, si ma enerveaza ca nu are update-uri multe. In rest, e bun. :-)

| VℓℓαDutZٱKa explică:

Alte raspunsuri