| Essence a întrebat:

Hei. Avand in vedere ca astazi este 1 aprilie, as vrea sa stiu ce farse ati facut sau ce farse vi s-au facut astazi. Sa ne amuzam putin, cu totii! big grin

4 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Eu practic nu am facut farse dar clasa fratelui meu da, La profesoara de fizica ei au pus sapun in apa cu care se sterge tabla.Dar am facut si eu cite ceva deepilda i-am pus ulei de masline si sare, piper in mincare. happy scre si tu ce ai facut

| CopilRasfatzat a răspuns:

Pai noi la sCoala.am intors catedra invers.si era un coleg sub ea si o tot misca.si batea in podea.iar proful de mate nu si-a dat seama si prima data cand a batut in podea a intrebat profu` cine a batut la usalaughing

si inca o faza.dar e foarte adevarataa.s`au infundat WC`urile din scoala si mirosea scoala a pishiii`laughing)

| KatJolie a răspuns:

L-am sunat pe tata si i-am zis sa-mi ia un pachet de tigari rolling on the floor
si mamei ca sunt exmatriculata de la liceurolling on the floor

| Esm a răspuns:

I.am spus dirigului ca doua colege care nu se suprta se bat in curtea scoliilaughing ( profu` era la ora la clasa aVIIa) si vine el galben la fata cu toata clasa dupa ellaughinglaughing iar atunci noi am tipat: "Pacalealaaaaa!", s.a sperita un pic pentru ca s.au mai ciufulit acele feterolling on the floorwinking