| andreea_5076 a întrebat:

Hei bunaaa! as vrea sa va intreb ceva...sunt din suceava si nu stiu de unde sa`mi iau un piercing fals pentru buza...astia din suceava stiu cumva pe unde se gasesc asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

M.ati Inebunit cu prostiile astea oh go on o sa se vada ca sunt false si o sa cadeti de prosti ca " ia uite cica are pirce si e fals e mare smechera si nu stiu ce. fiti naturali. sau daca intr-adevar vreti faceti.va unul cu adevarat. eu una nu mi.as face aparitia la scoala cu un pirce fals si sa inceapa toti cu diverse prostii laughing