| Mokaxoxo a întrebat:

Hei! Care a fost cel mai urit cosmar al vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai uart cosmar pe care l-am avut a fost cam asa: mama era rea cu mine si ma batea, tata ma batea si viola, o insela pe mama, imi dadeau de mancare doar apa si paine uscata. La sfarsit eu nu am mai putut suporta si m-am dus in pod ( eu stau la bloc) cu o funie si m-am spanzurat. Stiu ca e cel mai urat cosmar pe care l-am avut deoarece m-am trezit plangand. sad ce bine ca toate astea nu sunt in relitate happy

7 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Legat de activitatea mea pe site, cosmarul cel mai urat ar fi atunci cand as observa ca nu mi se mai sterg raspunsurile si fundele. Bafta!

| Xtadelo a răspuns:

"Cel mai urit cosmar " straight face
Ce e ala?

| Iulian03 a răspuns:

Am visat ca ma duc la scoalalaughing

| OmuFoarfeca a răspuns:

Cel mai urat cosmar este in fiecare zi...

| Alin4uuu a răspuns:

Eu nici nu til pot zice asa de tare m-a speriat si crede-ma nu sunt genu care sa se teama de un vis dar asa s-a intamplat, cate filme horror am vazut si n-am visat nimica de fapt nici nu ma speriam dar visul asta a fost asa de lucid..lam visat pe cel rau ..mai mult nu mai spun ca e prea scary.

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Am avut multe cosmaruri dar este unul pe care nu il pot uita de loc.eram mica si ma uitasem la niste desene animate cu roboti.si visasem ca eram afara si venise mama care era imbracata ca un robot si alerga dupa mine.m-a alercat pana intr-un alt oras si aclo a tras cu lasere in minehappy. stiu ca este amuzant dar eram mica.acum rad de acest vis.

| Manea1999 a răspuns:

De ce tear interesa acest raspuns?
doar ca sa stiu!
fara suparare!