| rapgirl123 a întrebat:

Hei. cat de curand am auzit d la cineva ca fiecare din noi avem cate un geaman in lumea asta. O fi oare adevarat? voi ce credeti?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu este adevarat ...probabil ca in lume exista persoane care se aseamana intre ele...dar nu sunt chiar gemeni,si cu siguranta nu toti avem,, sosii,, care sa semene cu noi!
...ia-o logic.pe planeta suntem 6, 7 miliarde de persoane. chiar crezi ca fiecare dintre noi avem cate o sosie? nu prea cred!

| CryStAll_7863 a răspuns:

Prostii, nu avem. nu se poate. doar mama si D-zeu stie happy