| Idka a întrebat:

Hei :* ce faceti? Cum mai e viata voastra? Sunteti ok? voi ce credeti de perioada asta adolescentina in care totul ti se pare un joc, si ca viata se invarte in jurul nostru, ca orice tentatie de a incerca ceva nou e doar un pas in groapa tristetii, ei bine mie asa mi se intampla, am incercat si eu de curand ceva nou, am incercat sa am o relatie, prima mea relatie care credeam ca va merge super dar se pare ca un timp esuat;(

1 răspuns:
| dannycrtsz a răspuns:

In adolescenta trebuie sa faci tot ce iti trece prin cap, pentru a nu regreta mai tarziu. Fi pozitiva, bucura-te de viata, chestii ca relatiile, chiar daca nereusite iti vor da doar experienta pentru viitor. God bless you! :*