| HermioneLove a întrebat:

Hei! ce parere aveti de revista Bravo Girl? dar de Cool Girl? dar Bravo va place? vi se par scumpe revistele?(eu imi cumpar uneori Bravo Girl si unoeri si Bravo pentru ca apar vedetele mele preferate si imi plac hainele presentate + au glume funny uneori dar Cool Girl nu mi-am cumparat niciodata!)voi?
Bravo=1, 99 simpla iar cu carte ii 10, 99
Bravo Girl=1, 99 cand mai are carte 10, 99 iar daca are cadou gen:bratara,cercei,brelog,agrafe,colier etc este 5, 99
Cool Girl(din cate am auzit big grin )= 4, 00

Răspuns Câştigător
| mileylove a răspuns:

Eu imi cumpar de toate.sunt dependenta de reviste! imi place popcorn pentru ca are mai multe...dar si bvg imi place

| HermioneLove explică (pentru mileylove):

Eeeee nu esti tu singura dependenta de revista! si eu sunt! big grinwinking

4 răspunsuri:
| pinkzuzulove a răspuns:

Cea mai cool e bvg (bravo girl). daca iti plac revistele incearca si popcorn aia e mai scumpa dar are mai multe postere si mai multe sfaturi si alte chestii tongue mi se pare ca e 7 lei sau 4 lei nu mai stiu si cu carte e 15 sau 20 de lei!

| HermioneLove explică (pentru pinkzuzulove):

Hmmmm credeam ca nu mai se vinde revista Popcorn asa am citit undeva! :O

| pinkzuzulove a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu se mai vinde mai ales la chioscuri rolling on the floor)