| BOOBZen a întrebat:

Hei, cei care se uita la romanii au talent, care credeti ca fost cel mai penibil moment din emisiune?

22 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Cand baba aia s-a imbracat in haine transparente si a inceput sa danseze laughing

| BOOBZen explică:

Pai, Cosmin, stiu ca exista Britains Got Talent,asta e ideea, sa avem si noi un "Got talent"asta, a si momentul penibil care cred eu ca, este cand a inceput baba cu fiul lui sa bea cola de la juriu, zicea ala, sgur nu v-ati razgandit? ce prost

| AdeeLinee a răspuns:

Pai...:
-femeia aceea care zicea ca are surpriza,adica "premiera aceea in Romania", cea mai premierarolling on the floor
Aaa si arata ca o sorcova, si la 43 de ani sa te maimutaresti in halul alalaughing
Si nici nu avea corp pentru costumul acela transparentlaughing
Pff, chiar s-a facut de rasrolling on the floor
Macar a avut curaj sa se arate in fata atator oamenihee hee

| minnieee a răspuns:

Cea care a venit saptamana trecuta (parca) cu copilul ei care era regizor laughing de i-a furat Cola la Mihai Petre si a aparut si in ziua urmatoare.Penibil.Si de asemenea asistenta aia laughing.

| GabiGabrielle a răspuns:

Cel cu tunsul oii
Baba care a dansat din buric
Dracula stelist
Tie?

| TeooTeo a răspuns:

Acel barbat care a venit cu mama sa (profesoara de franceza/engleza) care mama s-a i-a luat coca cola lui mihai petre si au venit si a doua zi

| Andya a răspuns:

Babaciunea aia care a dansat...plina de transparentarolling on the floorrolling on the floor

| RoaRxDD a răspuns:

Baba cu "FLoarea albastra aruncata pe fereastra! 100 de pagini!" mi-a cam dat fiori femeia aceea._.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Atunci cand a venit aia cu "Movie maker`u ei" laughing

| Cosmin a răspuns:

E putin spus ca a fost doar un moment penibil; TOATA emisiunea are de un penibil oribil, sincer. Au copiat pana la ultimul detaliu emisunea Britains Got Talent. Nu suntem in stare sa facem nimic original si ceea ce e mai rau este ca 5 milioane de oameni s-au uitat la asa ceva! Vai de noi si vai de cultura noastra!

| IamIce a răspuns:

Cel cand au tuns oaia? thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi, ma uit eu sunt un fan infocat
cel mai penibil moment a fost acel moment cand a venit acel taran sa tunda oaia angryangry ala nu-i talent. si o mai facut sa mai si miroase prin sala laughing
bafta mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cu siguranta ( cea cu playback a fost foarte neinspirata )...sau cel cu oaia oh go on.mi-au placut in schimb baiatul cu beat box, tanarul de 18 ani cu hitul pentru Romanii au talent si... tenorul acela care a zis ca a facut facultatea de medicina. Mai era si cel cu scaunele si cu cilindrii, care s-a urcat la inaltime pe o minge, pe nu stiu ce scanduri etc.
M-am cam abatut de la subiectul tau big grin dar cum am mai zis top 3 motive penibile :
1. CEl cu oaia
2. Cea cu playback
3. Ultima fata ( blondina ) cu Pink - FunHouse. Cam jalnic :-s...

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand cei din juriu, taie elanul cuiva fara macar sa-i permita sa-si expuna talentul.nu e nimeni atat de pregatit incat sa-si dea seama ca cineva e bun sau nu e bun chiar de la prima privire.asta deja e prejudecata, sa apesi pe butonul ala de la primele secunde.la cei care vin acolo nimic nu ma mira, fiindca sunt oameni ca mine ca tine.dar la cei din juriu am oarecari asteptari ceva mai mari.

| alexa6808 a răspuns:

Profa de germana

| Dydy2306 a răspuns:

Din emisiunea din 4 martie a fost nenea ala cu mustatalaughing

| Roxana_8408 a răspuns:

Pai din emisiunea de vineri (4.03.2011) cel mai penifil cred ca a fost Mariana Burghelea o dansatoare orientala plina de...transparenta

| xXZiZuGiRlLoVerxX a răspuns:

Acela in care a venit babuta cu prietenul sau care are 34 de ani de 2 ori laughing.Tu care crezi ca a fost cel mai penibil moment din emisiune?

| criss_8998 a răspuns:

Sunt o multimelaughing
printre care:
tipu care canta Alejandro
aia cu floarea albastralaughing
taranu ala cu mustatalaughing)
femeia aia de 43 de ani (transparenta)
ala cu tunsu` oii(si gretos pe deasupra)
aia care a venit cu prietenulaughing
aia blonda de la sfarsit
si... aia care i`au luat cola lu mihai petre laughing))

| Pisoiasul a răspuns:

A fost un concurant care a luat 9 x-urirolling on the floor

| dragos_3711 a răspuns:

Pai ...acela cand a intrat si a inceput sa urle acolo...