| Fluture a întrebat:

Hei.Cum pot sa sterg un vecin de la burn baddy? pe hi5.
vaaa rogg ajutati-ma, ca o vecina imi tot furaaacrying(

4 răspunsuri:
| Dedeutza2o1o a răspuns:

Dai un click pe numele ei din lista de vecini si vezi ca o sa apara si un x mic in colt dai pe el si o sa ti-o scoata. fundita?

| demisca a răspuns:

Pai in primul rand stergeo ca vecina de pe bb clik pe ea si in colt apare un x clik pe x si te intreaba daca vrei sa o stergi tu spui dai da apoi mergi la profilul ei si-o stergi ca prietena hi5tongue

| Alex_7720 a răspuns:

Sal pai e in colt dreapta acolo e un x si dai click si o stergi!

| DaNnY_9255 a răspuns:

Dai click pe poza acesteia, apoi dai click pe X si inlatura si gata ai scapat de ea.