| 13cris a întrebat:

Hei! big grin sunt un mare fan Johnny depp! unde pot gasi adresa lui adevarata de facebook\messenger! Stiu,stiu... multi oamneni incearca sa o gaseasca, dar macar merita sa imi fac sperante! sau un site de care se ocupa chiar el! Va multumesc foarte foarte mult! big grin Nu uitati link-ul! sau adresa de messenger a Vanessei ori a ficei lui (asta daca fica lui are adresa de messenger happy )

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Uite twitteru lui johny depp, poate ai noroc
https://twitter.com/#!/johnydepp007

20 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

In viata ta n-o sa ai ocazia sa vorbesti cu Johny Depp pe messenger, pentru ca nu-si va da id-ul tocmai din acest motiv. Nimeni din categoria lui n-ar vrea 100 de fete disperate care sa-l streseze toata ziua. Daca Johny Depp n-ar fi actor si ar fi un tip obisnuit ai mai vrea id-ul lui? Nu prea cred. E si el o persoana normala, in afara de faptul ca el e actor si alt barbat e medic, arhitect, cioban, etc. Si Johny Depp merge la WC, injura, scuipa, fumeaza. E doar o persoana.

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

Cred ca ma confunzi cu una din persoanele acelea care plng si tipa cand vad filme cu johnny depp! Pai nu e asa! Sunt doar un fan amarat... stiu ca sunt foarte multi care ar face orice sa il vada! pai eu nu sunt asa! stiu ca sunt fani ce ii trimit scrisori saptamanal! pai nu e cazul meu! stiu ca fix mie, dar si multor altora nu le va accepta prietenia! dar ce pierd daca sper? NIMIC! Nu nu vad care e problema ta cu faptul ca as vrea sa vorbesc cu johnny depp! Vorbesc engleza la perfectie deci nu e o problema faptul ca nu e roman! da e o persoana normala!
Insa e si un mare actor! informeaza.te putin inainte sa scrii ceva! Stiu ca sunt 99, 9% sanse sa nu imi accepte prietenia pe messenger chiar si daca i-as gasi adresa! si totusi, nu inteleg cu ce te deranjeaza ca ii sunt fan! e o persoana normala, doar ca pe langa asta e si un mare actor! si mie imi place tongue si mai sunt multi altii ca mine straight face

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Daca tu o sa vorbesti vreodata in viata ta cu Johny Depp eu te las sa-mi dai un pumn in gura si pe urma sa radem amandoi de ce prost sunt. Dar pana atunci dragul meu, 13 CRIS, iti urez mult succes in cautarile tale seculare si iti doresc ca intr-o buna zi sa joci o partida de sah cu Johny Depp, poate chiar sa mergeti la agatat impreuna, ca la urma urmei e doar un tip normal, pe langa faptul ca e un mare actor. Pai DEH, ce, lui nu-i place agatatul crezi?

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

laughing mersi! si daca totusi se va intampla? desi nu e probabil nici 1% si totusi... dace se va intampla sa dau macar ochii cu el, o sa te doara! tongue laughing

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

:O mersi! promit sa nu dau asa de tare cand te voi lovi laughing :*

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Cris de la Cristina sau de la Cristi?laughing

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

Cristina tongue laughing
P.S. sigur ala e twitterul lui Johnny? ca mai sunt alte cateva! Dar mersi big grin

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Alealalte sunt facute de fani
Deci esti sigura ca vrei sa dormi la mine in seara asta, amandoi, in cada, in apa cu spuma?

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

Ok,ok! daca insisti laughing big grin

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Ok. Stiam ca vrei si tu asta, doar ca te-ai lasat mai greu happy.
Bafta!

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

big grin mersi! caci voi avea nevoie straight face

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Citeste mai sus sa vezi ce ai acceptat!

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

laughing dar stiam ce ai scris rolling on the floor Te-am asteptat aseara, da nu ai mai venit sa ma iei rolling on the floor

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

E lasa sa mai cresti putin si te iau! laughing
Bafta in incercarea ta de a vorbi cu Johny Depp.

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

Astept rolling on the floor! mersi! repet, voi avea mare nevoie! Dar cine stie, poate intr-o zi(peste cativa ani buni) ne vom intalni in America! Si daca va fi asa ii voi cere un autograf si pentru tinetongue pe care ti.l voi da dupa ce iti dau un pumn in fata laughing

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Ok. Dar daca nu o sa vorbesti in 10 ani cu Johny Depp, eu ce sa-ti fac?

| 13cris explică (pentru Shatteredx):

Sa astepti! big grin laughing nu ca ai avea de ales. tongue laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru tputputpu123):

Buna dimineata.

| Shatteredx a răspuns (pentru 13cris):

Uite twitteru lui johny depp, poate ai noroc
https://twitter.com/#!/johnydepp007

| Neacsu_Denisa_1999 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar Johnny nu are nici un fel de cont pe vreo retea sociala, nici macar telefon mobil nu avea pana in 2012. Asa ca acel twitter este 100% fals.