| BauBauMyu a întrebat:

Hei! Daca imi fac cont pe youtube si fac vizualizari, primesc bani? Un prieten spunea ceva de genul ca poti face bani pe youtube.

Răspuns Câştigător
| MVRIVN a răspuns:

Salut! Daca postezi un videoclip pe youtube si faci peste 1.000 de vizualizari primesti 2 euro. Nu trebuie sa dea subscribe sau altceva doar sa ai peste 1.000 de vizualizari. Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Poti face bani, dar necesita multa munca, si trebuie sa ai o gramada de vizualizari si nu poti sa le faci asa peste noapte.

| andrey663 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Multa munca? Astia de la Fail Army nu fac nimic si primesc la bani.

| catablondu a răspuns:

Salut, din cate stiu se fac bani doar daca pui un clip care sa acumuleze foarte multe vizualizari.

| SirAndi a răspuns:

Daca ai cont PREMIUM primesti 0.25 euro pentru fiecare vizualizare, detalii premium_youtube@yahoo.com