| InjectabilTerror a întrebat:

Hei. Dau funda si vot. Deci, eu vreau sa fac un cont cu seriale pe SunPhoto, dar nu am idei de inceput. Nu stiu care sa fie subiectul, vreau sa fie ceva diferit. Plss, si cea mai mica idee e bun`venita.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Asterixi a răspuns:

Poti face un album cu iluzii optice! In ultima vreme lumea e interesata de aceste chestii si vei avea multe vizionari! Dar ai grija sa verifici daca nu cumva si altcineva are un album asemanator! Bafta!winking