| sooosooo a întrebat:

Hei de pe ce site pot sa descarc muzica dar mp3 si sa fie bun plsss dau fundita ( fara fisierulmeu.ro)

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Descarca programul Ares.Este free, scrii piesa pe care vrei sa o descarci si o ai in 2 min in PC.Bafta!

pa, pa.

| Hiroshima a răspuns:

Poti sa intri pe www.savevid.com/. Dupa ce ai intrat cauti melodia respectiva pe www.youtube.com copieazi siteul melodiei si te intorci pe savevid si scrii siteul in bara de jos, dupa care dai download, astepti putin si alegi cum vrei sa il downloadezi. In scurt timp se va incarca si iti va aparea melodia pe desktop. Succes :)!