| anonim_4396 a întrebat:

Hei... Deci sa incep. Poate o sa vi se para stupid dar ceea ce urmeaza sa va spun este cat se poate de real. Miercuri eram afara si dintr.o data a trecut o lumina alba pe langa mine so ieri stateam la calculator si in dreapta mea am vazut ceva megru cu coada ochiului. Stau la bloc si in bucatarie s.a vazut o umbra neagra trecand pe acolo. Ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si verifica-ti ochii la oftalmolog! Petele de lumina sau culoare, sunt frecvente, cand ochii sunt obositi, sau avem nevoie de ochelari!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imaginația ta.