| AlinaEremiaOficiall a întrebat:

Hei, Duminica 24 iunie este premierea la mine la scoala si eu am un rol foarte important. Trebuie sa cant o melodie pe engleza si as vrea sa am o voce mai frumoasa ce as putea sa fac sa imi imbunatatesc vocea?

Răspuns Câştigător
| andreyutzha a răspuns:

Evita inghetata, sucurile reci, tot ce este rece si exerseaza.Sau cauta melodia pe youtube sau o descarci si incearca sa canti cu ei.succes si distractie duminica:*

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Exersezi mult şi evită să bei sucuri reci, să mănânci îngheţată, sau chestii foarte fierbinţi. În fiecare dimineaţă ia o linguriţă de miere, pe stomacul gol, şi abia după 2 ore poţi să mănânci. Nu cred că te va ajuta prea mult, dar e ceva.

| Hirako a răspuns:

Operatie la corzile vocale.Cu exercitiul nu rezolvi nimic in timp scurt.

| TheDarkDragon a răspuns:

Exersezi si daca nu iti iese... (soarta)

| JstGeorge a răspuns:

Exerseaza mai mult ca de obicei. FUNDA?

| takukiziku a răspuns:

Eu din cate stiu, pentru o voce mai bune bei ou crud, lapt, faci exercitii vocale si sa nu tipi ( ca sa nu ragusesti) si sa nu bei bouturi reci happy succeswinking

| LittleAv a răspuns:

Ar putea ajuta oul crud cu lapte...