| Anaaaaid a întrebat:

Hei. happy
Este vorba despre bratarile prieteniei. Eu stiu sa fac normal, in v, valuri mai multe... Dar incerc sa fac in litere si chiar nu reusesc... As vrea sa stiu daca ma poti ajuta sa invat.[macar literele D, I, A ] :d Fundaaa! happy

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Uite un site unde poti gasi foarte multe modele inclusiv nume
http://www.friendship-bracelets.net/

bafta la facut bratari
bye>:D<

4 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Hm. nu te pot ajuta.nu ştiu să fac deloc.
dar vreau să învăţ. o să încep în următoarele zile.

happy
multă baftă.

| midnight a răspuns:

Sweet... cel mai important e sa stii nodurile, daca sti sa fici in v inseamna ca sti 2 noduri din 4. al 4-lea nod e cal mai complicat(sau cel putin asa se zice). ideea e ca ata trebuie sa ramana acolo deunde ai inceut sa faci nodu. eu il stiu si nu e imposibil. doarv trebuie sa ai rabdare. faza e ca bratarile alea care vrei sa le faci tu)cu litere0 se fac numai cu nodu 4. dar, ca sa nu intram in amanunte si sa te chinui sa intelegi ai de facut urmatoarele lucruri:

-cauta la youtube cum se fac nodurile 3 si 4(se numeste nodu dus-intors)

-dupa care cauta aici www.friendship-bracelet.net modelele care vrei sa le inveti

Hope I help you. MIDNIGHT

| roxanikaroxanne a răspuns:

Mie mi se pare mai frumos in valuri... dar cum se fac astea?

| ingerasuldeciocolata a răspuns:

Eu stiu sa fac cu litere si trebuie sa stii doar 2 noduri:nodul in fata si nodul in spatebig grin...Eu am facut deja si este foarte usor. Daca vrei da`mi un mesaj privat.