| cezzxd a întrebat:

Hei! Eu si prietena mea vrem sa ne deschidem un blog impreuna, si nu ne putem hotari asupra adresei... am vrea ceva care sa ne includa numele amandurora [ numele sunt Cezz[Cezara ] si Andreea. Niste propuneri? Dau si funda celei mai bune. Multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

2-stupid-girls.blogspot.com laughing

| Kazimir a răspuns:

2girls1finger.wordpress.com

| glamvintage a răspuns:

De ce nu va ganditi la motivul pentru care deschideti acest blog si gasiti de acolo un nume? Aveti o pasiune comuna de gen: hello kitty, HH, etc? folositi ceva din aceasta pasiune? o culoare, o prescurtare gen BFFCA...

| Lariss a răspuns:

AnCEdreZZAeaRA

Asta ar fi o adresa cheie.
Persoanele o sa fie interesate sa afle ce e cu numele asta ciudatel si cand o sa inceapa sa citeasca mai bine vor intelege.
And they will smile!

| kiki a răspuns:

CezzAndreea.mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CezzAndre