| mispis a întrebat:

Hei hei hei. Ziceti-mi pe ce site-uri sa mai intru ca ma plictisesc de mooarteestraight face. Mai am liber azi(sau cat a mai ramas din azi) si nu vrau sa ma plictisesc(sau deja suntthinking). Pentru cele mai interesante, funda+voot.
PS:In afara de TPU, Youtube, Hi5, Facebook, YahooMessenger.

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Cheezburger.com

| lemmon a răspuns:

Nu mai bine iesi in parc, sau cu sanialaughing[ma rog, sacul] decat sa stai tot la pc.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu daca ai chef poti sa te uiti la filme sunt sute de filme online subtitrate mai ales din astea pentru perioada sarbatorilor.sau mai poti intra pee piczoo laughing. acolo stateam euu.straight face deviantart. incearca
happy.

| Lollipop_2594 a răspuns:

Mănâncă o prăjitura, bea un suc si uitate la un film dacă nu vrei sa ieși afara sau nu ai ce face la pc. De asemenea te as sfătuii să iți faci un blog unde iți poți povesti întâmplările etc. Pup.:*