| SuntFata a întrebat:

Hei! Hristos a inviat! As vrea sa va rog frumos sa imi spuneti si mie cateva expresii de genul "oooo daa!" sau "Ooo dar vaii!". stiti voi. o expresie care sa o zic mereu si care sa fie intr-un fel a mea. ca aici https://www.facebook.com/....../photo.php E vorba ei..mereu o zice..eu n-am nici una...si as vrea si eu ceva de genu'. Ms anticipat...Paste Fericit everyone!

1 răspuns:
| dana90 a răspuns:

Oooo dar ce e asta, ooo mai tacati fleanca=gura, ooo firar ea de treaba, o dar asta-i naspa, oo mama ei de porcarie,