| Me23 Tia a întrebat:

Hei.in miss bimbo de ce nu pot sa mai cumpar mancare pentru ea? adica imi zice ca nu am unde sa o depozitez.si eu am un apartament inchiriat si m-am gandit ca poate nu se poate pune pe jos si am cumparat o masa si tot nu merge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7361 a răspuns:

Tu depozitezi mancarea in my items, ce treaba are asta cu apartamentul? Poti depozita numai 5 obiecte. Mai goleste din ele si o sa poti cumpara.

2 răspunsuri:
| laurika890 a răspuns:

Pai nu are legatura cu apartamentullaughing Poate ca nu mai poti cumpara pentru ca ai deja prea multa mancare.Pentru mai mult spatiu pentru mancare iti trebuie un dulap(insa nu mobila pentru apartament!).
Funda?

| Anonima307 a răspuns:

Dulapul pentru a depozita mancare il cumperi de la Shops -> Items Shop -> Various Items ( ai acolo Big cupboard sau Small cupboard)