| TheEmoBoyY a întrebat:

Hei``! Joc Hammer Mt2.Multa lume vorbeste despre status si ma intrebam ce inceamna. Puteti sa imi spunesi si mie ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Ş๓ilē a răspuns:

Status : VIT/DEX/INT/STR. Acesta este statusul. Apasa "c" si il vei vedea.

| PewDyePye a răspuns:

Status are doua sensuri:1.Status-ul server-ului care arata daca chat-ul, log in si ch sunt cazute.
2. Status-ul reprezinta fereastra care arata un fel de puncte puse la viata, mana, forta si defensiva.

| BossLike a răspuns:

Statusul este:
1.Statusul Serverului :On/Off/Busy
2.Statusul Caracterului:Vit,Int,PV, SP, Aparare, Atac, Viteza Skilurilor(Magiilor)
(Nu ai Donat) Statusul caracterului daca ti`l maresti Pana la 95 Maxim.Si daca donezi dupa Aproximativ 24 De ore iti apare 250 la Status