| lollypop14dragutza a întrebat:

Hei lume am si eu o intrebare:eu stau la vila cu o curte mare am deja 2 caini un ciobanesc german si un pichinez mi-as dori un catelus mic de geanta sa nu creasca mult pentru ca acesti 2 catei ia ales tata si p mine nu m-a intrebat daca ii vreau si imi doresc un kaine pentru mine nu stiu daca ma intelegeti dar problema e ca nu stiu km sal konving p tata sa-mi ia ca mama e d akord ma puteti ajuta si daca las konvinge d unde as putea lua un catelus mic, mic dar nu scump ca dp aceea nu-mi mai ea si ce rasa mias putea lua?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te lauzi ori te spargi in figuri?
Poti sa stai si la palat daca hackuiesti limba romana in halul in care ai scris te da de gol unde locuiesti in fapt.
Cat despre caine de geanta, este un animal care necesita foarte multa atentie, sentimente, caldura, timp pe care nu cred ca le ai, acela nu este o jucarie cu care sa te lafaiesti intre prietene.
Nu-mi cer scuze pentru ironie pentru cat ne tratezi in stil mistocar dupa cum te-ai exprimat.

| SweetFashion a răspuns:

Ce zici de un caine de buzunar?laughing

| Diablo666 a răspuns:

Ok...sa vedem.Incearca sa elimini "kapa"'urile (km sal konving, etc). Incearca sa mai dai cate o geana prin abecedar.alta greseala e:"mi-as dori un catelus mic de geanta care sa nu creasca mult"rolling on the floor
Alta e ca nu pui chestia numita "cratima".nu suntem la scoala dar totusi
Nu imi mai IA nu EA
Probabil ai 8-9 ani si esti o fetita rasfatata dar semi-analfabeta. tipicu "by Romania"
ON:singuru catelus de geanta e chihuahua care e scumphappy