| nicole24 a întrebat:

Hei, mi-a sugerat cineva sa imi fac cont pe skype dar cu ce m-ar ajuta asta. Puteti sa imi spuneti si mie cateva lucruri despre skype?

Răspuns Câştigător
| glamorousgirl a răspuns:

Buna.pai sunt multe beneficii,poti trimite poze prin skype,poti vorbi cu persoana draga daca e departe,cu atit mai mult daca e peste hotare,o poti auzi dar si vedea,nu cheltui bani pentru a vorbi cu ea,pe skype e gratis, poti sa faci cu prietenii un grup pe skype in care puteti vorbi toti impreuna, daca aveti ceva de stabilit sa va intilniti, ca sa nu vorbesti cu fiecare in parte, vorbesti cu toti odata si va intelegeti...eu iti sugerez sa iti faci cont skype, nu e chiar asa de greu...succes

5 răspunsuri:
| Ralluxd a răspuns:

Buna! Skyep-ul il poti folosi atunci cand vrei sa vorbesti cu cineva, in timp ce il vezi. Sper ca te-am ajutat!

| ema1ih a răspuns:

Cu skype poti vorbi cu cineva in timp ce il vezi, la fel ca pe mess dar poti vorbi cu mai multe persoane.

| Predator30 a răspuns:

Pai mai mult ii o retea de socializare mai mult nu am ce sa iti spun.

| Conner a răspuns:

Skype spre deosebire de mess iti ofera o calitate video si audio superioara mesului poti vorbi cu mai multe persoane de odata poti suna pe telefoane mobile prieteni noi

| sebypetrescu921 a răspuns:

Paii cum sa iti zic, skipe ul este un program prin care poti trimite mesaje poti face apeluri vocale si video gratis....nu este greu de downloadat si de instalat..contul necesita mai mult timp dar daca urmezi pasii ai REUSIT... funda.happy