| ktyi a întrebat:

Hei. Mi-am schimbat numele de pe mess. Pe ce trebuie sa apas ca sa vada si ceilalti din lista mea?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Apesi ctr+shift+c, selectezi toate contactele(folosesti shift-ul pentru asta) și trimiți datele de contact tuturor persoanelor. După ce le acceptă fiecare în parte vei apărea la fiecare în listă cum ți-e numele curent.