| InjectabilTerror a întrebat:

Hei. Pe cine ati alege dintre Rihanna, Britney Spears, Lady Gaga sau Jennifer Lopez? VOT. SI FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Jennifer Lopezlove struck Dar si celelalte imi plac...am fost nevoita sa aleghee hee

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer din toate pe Lady Gaga!
Pa, pa.

| WeeD a răspuns:

Parazitii.

| Bleed a răspuns:

Rihanna .

| Christinaa18 a răspuns:

Lady Gaga si Rihanna...happy

| FataOreo a răspuns:

Jennifer Lopez, clar!

| SDC a răspuns:

Jennifer Lopez

| MissDelevingne a răspuns:

Jennifer!

| AddXf a răspuns:

Jennifer lopez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jennifer Lopez imi place vocea ei mai mult. happy

| TheAshen a răspuns:

Rihannahappy

| someonelikeu a răspuns:

Rihanna si lady gaga

| sorinshady94 a răspuns:

Clar Rihanna, Lady Gaga nu imi place stilul ei deloc, Britney nu mai e ce a fost si Jennifer, hmm... oricum nu sunt niciuna la nivelul Rihanneiwinking

| christiandification a răspuns:

Baai manelistilor ''Rihannezi'' si ''gaghisti''! Britney e cea mai tare fratilor! Comparati o artista care are 15 ani de cariera cu pitzi ca si gaga sau rihanna? Seriously? Si in plus Britney e cea mai frumoasa si are cea mai buna voce! Ca sa nu mai vorbim de hituri! Baby one more time sau OOps i did it again se vor asculta se peste mult timp dar sa vedem cine mai stie de bad romance peste ani...sau ati uitat deja?

| Creata4334 a răspuns:

Jennifer Lopez si Britney Spears atat

| Rammo a răspuns:

Britney Spears si Jennifer Lopez