| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Scz ca va intrerup dar eu am gambele picioarelor mari si vreau sa le scad cumva. profesorul de sport crede ca sunt sportiva desi eu nu fac sport deloc. apoi eu mananc sanatos : fructe multe si legume. Dar nu stiu ce sa mai fac. ma deranjeaza faptul ca nu pot purta fust sczuta si pantaloni scurti in public din cauza gambelor. un exercitiu sau ceva... un mesaj sau o crema. orice

9 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Pai eu stiam ca de la role ti se subtiaza picioarele si ti se fac frumoase este o idee incearc`o...alta numai ambig grin

| Barbiiiiee a răspuns:

Si eu am la fel.multi baiati mi-au spus ca am picioare frumoase cu toate ca nu`mi vine sa cred.si sunt si micutsa de statura.eram si eu complexata de lucrul acesa.pana mi-am dat seama e si cu gambele mari pot fi apreciata si ca nu ar trebui sa`mi dai silinta sa le scad ca nu stiu dk e posibil.stai linistita, avand in vedere ca si eu am gambele mari, sunt convinsa ca ai niste picioare de invidiat! Ce sa mai spunem de cele care au picioarele slabe! Asta esti tu si esti unica! nu te mai complexa!

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru Barbiiiiee):

Ce periculoasa esti tu la replici din astealaughing xD

| anonim_4396 explică (pentru UnBaiatFrumos):

Treaba e can poze ies misto rau de tot dar in realitate numi plac sa ies peafara pentru ca am gambele mari
pe mine ma place unu de a 6a care il urasc de moarte si tot imi zice: vrei sa te plimbi cu mine ma telefoneaza, blah blah. dar eu plac pe alt cineva si alt ceva si blah blah nu mai ma chef dar mai bine zis eu am aflat cum sa le slabesc. e un masaj chinez parca.

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a placut blah blah-ul laughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBaiatFrumos):

Mda...

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Lasa ca gambele mari sunt mai bine apreciate de baietilaughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBaiatFrumos):

Serios? dar la mine nu-i asa

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru anonim_4396):

La varsta mea (de 14) nu stiu cum sa zic toti baietii apreciaza mai mult gambele mai mari (sunt mai bine apreciate cand e vorba de dragoste) tongue xD