| anonim_4396 a întrebat:

Hei...si voua va face figuri pe barnbuddy pe hi5?big grin

15 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Daaa! Deci ma enerveaza asa de rauuu.Au existat zile in care nu am putut sa intru deloc. Ba imi apare pe jumatate, ba spune Sorry..., ba nu merge deloccc! Nu-l mai suport.crying imi ramane si cainele fara mancaresad.Mda...presupun ca si pe tine te enerveaza, nu?happy

Sper ca te'am ajutatkiss

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Da, cateodata merge cateodata nu.
Dar oricum nu ma prea enervez nu am de ce!

| PrincessConsuela a răspuns:

De cateva zile... Inainte mai pornea cu chiu cu vai, dar acum nu mai vrea deloc. Cand mergea imi dadea eroare cand incercam sa fur si cand culegeam de la mine pana se indura sa imi arate ca am cules ce am cules sau ca mi-a ouat gaina/rata/ gasca trecea ziua...

| aaaaaaa1 a răspuns:

Da asa e cum sp azcrying s-a stricat tot hi5-ulcrying

| ea_6589 a răspuns:

Da! Face fite de mult timp si aveam nivel detsul de mare (97) dar daca nu isi revine curand cred ca voi renunta la bbuddy...
Poate lucreaza administratorii la Hi5 si asta afecteaza palicatiile (Cine stie?laughing )!thinking

| Foxxi a răspuns:

Daa

| Cludiii a răspuns:

Mie da straight face

| biancatwt7 a răspuns:

Si mie imi face figuri de vreo 2-3 zile parca...si ma enerveazaaa. stie cineva de ce?

| carmeen06 a răspuns:

Dasad

| mdmcorii a răspuns:

Da, e o chestie de moment. Hi5-ul a scazut muult fata de Facebook si probabil vor sa faca modificari la toate obtiunile site-ului. Cat despre Barn Buddy, eu joc de un an si ceva si s-a mai intamplat o data asa, si anume cand au bagat obtiunea cu animalele si florile. Cum probabil stii, inainte la Barn Buddy ( Hi5) puteai planta doar fructe/ legume, puteai sa-ti cumperi doar gaina care era limitata ( la 30 de zile expira si trebuie sa-ti cumperi alta ) si puteai sa castigi cainele gri cu alb daca acumulai 10 persoane care sa-ti accepte invitatia la joc. Asa. deci nu-ti fa griji! cei de la Hi5 vor sa faca alte schimbari ca sa tina pasul cu innoirile aplicatiei Barn Buddy de pe FaceBook.

| vOdK a răspuns:

Dal incolo de joc! la fel face la toti!
mai bun e facebook-ul de 10000 de ori!

| sTyL a răspuns:

Sunt niste buguri pe hi5 aparute recent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA. barnbuddy so sticat mai bine so sticat tot hi5 laughing bafta]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da da aproape zilnic imi face figuri1!

| Darya303 a răspuns:

Pai da...si mie cateodata imi zice sorry, barn buddy is not current avabilitete.Try again later iar cand dpelantez ceva imi da eroare