| anonim_4396 a întrebat:

Hei stiti povesti stranii din viata voastra sau auzite de la altii? Povestiti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu laughing
o colega prin cls a 4 a eram micihee hee, zicea ca are o verisoara. e pai da verisoara asta pleca din pat se duce si ea ca indivizii la toaleta, dar cand se indreapta spre camera inapoi aude picaturi curgand de sub pat! Vaaii s-a uitat? : :O:O:O:O DA! s-a uitat straight face;;; vai si ce a vazuuuut straight face?! curgea sange sub pat... ce awesome laughing ca sa zic asa. cam atat. mda si ca vin spirite la rude in casa dupa deces... asta da poate!

te pup, si nu crede laughing :*

2 răspunsuri:
| lucky1999_4498 a răspuns:

Am auzit ca o fata a visat ca cineva o omoara in baie si o taie cu cutitu.si apoi a doua zi a plecat pana la baie si au venit doi barbati si au taiato si omorato
Sa nu crezi si vise placute

| ğözde a răspuns (pentru lucky1999_4498):

Mai spune, ca e interesant day dreaming laughing)