| Kosner a întrebat:

Hei. Stiu ca e cam ciudat dar sunt noua si nu stiu ce trebuie sa fac pentru a-mi schimba poza de profil... Sunt sigura ca unii dintre voi stiti si va rog sa ma ajutati ! Mersi happy

Răspuns Câştigător
| SookiexD a răspuns:

Hey nu e ciudat laughing Intrii pe profilul tau si in stanga pe pagina o sa vezi mai multe optiuni, dai pe Editeaza Profilul, dai in jos si Selecteaza imagine profil alegi o poza si gata tongue

1 răspuns:
| yulymcl a răspuns:

Dai click pe Editare profil si vezi mai in josul paginii ca iti apare Acea casuta cu Browse!
Fundita:X?