| Millanteria a întrebat:

Hei.
Sunt asisent la un radio si in cateva zile va fi Deliric in direct cu noi, iar eu trebuie sa colectionez o serie de intrebari si sa i le adresez. Aveti idei de intrebari pentru el?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Aici gasesti raspunsuri la intrebarile pe care n-ar trebui sa le pui. http://ro.wikipedia.org/wiki/Deliric_1

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Ideea sa nu-i pui intrebari care se gasesc foarte usor pe internet sau oriunde in alta parte. se va simti jignit ca este invitat undeva unde cel care face interviul nu stie nimic despre invitatul sau

| pbsolver a răspuns (pentru pbsolver):

Aici gasesti raspunsuri la intrebarile pe care n-ar trebui sa le pui. http://ro.wikipedia.org/wiki/Deliric_1

| Podemos635 a răspuns:

Cand si-a inceput cariera muzicala?
cu cine a colaborat?
de ce a inceput sa cante?
care a fost primul lui cantec?
ce il inspira cand compune?
cum se simte cand canta? ...sunt cateva idei. sper ca-ti plac.succes.funda?