| anonim_4396 a întrebat:

1) Happy Halloween!
2) Voi sarbatoriti Halloween-ul la scoala sau macar la voi acasa?
3) Ce credeti despre aceasta sarbatoare?
4) in ce v-ar placea sa va imbraca-ti?
5) Ave-ti povesti horror? Horror ceva chiar horror!

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

1. Happy Halloween, şi ţie drăguţă!
2. Eu îl sărbătoresc la şcoală în fiecare an. happy
3. Este neoriginală/ copiată de la americani, dar foarte interesantă. Măcar aşa mai scăpăm şi noi de ore.
4. M-am îmbrăcat într-o mireasă moartă călcată de maşină chiar în noaptea nunţii. Cam lung numele, dar asta e.
5. Nu am.

| wforweirdo a răspuns:

La școală da,că primim notă pe nu știu ce,dar acasă,nu. Mie nu prea îmi plac sărbătorile în general, nu înseamnă nimic pentru mine. Dacă aș fi vrut să mă îmbrac în ceva, aș fi făcut-o, dar nu vreau. O carte foarte bună cu povești horror, se numește gramatica limbii române!

| anonim_4396 explică (pentru wforweirdo):

Stiam de ea si am citit-o laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citește-o încă o datălaughing.

| anonim_4396 explică (pentru wforweirdo):

Nu vrei sa mor, nu? Atunci las-o asa citita odata laughing

| Aniisoara a răspuns:

1.Mersi la fel
2.Nu uni colegi s-au machiat...
3.Este o sarbatoare specifica americanilor, canadienilor, etc...La noi la romani nu are o importanta prea mare decat printre tineri.
4.Intr-o bufnitalaughing sau poate un hamster
5.nu am idee de niciuna