| Panteraa a întrebat:

Am o intrebare. Budinca cu frisca ingrasa? Si daca da, ce cantitate ar trebui sa mananc sa nu ma ingras? funda+vot

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Depinde ce incrediente are budinca, ea simpla nu stiu asta depinde, daca o faci dietetica nu ingrasa, dar frisca sigur ingrasa. Daca mananci una din cand in cand nu are nimic

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nu

| mgtow a răspuns:

Pai asta vezi tu cu cantarul, depinde si de organism cum reactioneaza nu oricine ingrasa chiar daca baga cat china in el. Eu nu ma ingras deloc.

| Ionait a răspuns:

Normal ca ingrasa. Orice cantitate ingrasa. E logica de clasa a II-a.

| gabriella85 a răspuns:

Mananca atat cati poti! dar cat mai raruthappypooop

| Laura1092 a răspuns:

Densitate calorică

0.9
Mică

Valori pentru 100 g
5%Calorii 93kcal
* Valori calculate pentru un necesar de 2000 kcal pe zi.
Slabute.ro
Calorii:
5%
Grasimi:
9%
Glucide:
4%
Proteine:
2%
Pe site-ul asta ai mai multe detalii

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

In general frisca ingrasa.deci nu manca deloc daca nu vrei sa te ingrasi. funda?big grin

| Mousie a răspuns:

Budinca ingrasa mai putin ca frisca