| AmaliaAlice a întrebat:

Hei, TPU! Am o intrebare mai ciudata.
Am sa plec intr-o excursie si toata lumea o sa faca farse. Si intrebarea e:

-Ce farse sa fac?
-Cum pot umple un balon cu apa?

1 răspuns:
| Anonymoos a răspuns:

Pai nu stiu pune-i pasta de dinti in mana cand doarme,sau pune-i mana in apa cand doarme, pune u cutie de plastic cu apa deasupra usii, cand cineva doarme scoalal cu o melodie rock cevalaughing
Nu stiu au fost cate ideihappy
Referitor la balonthinking cumperi canteva baloane, mergi la robinet si le umpli cu apa bine daca vrei sa fie mai scarbos le poti umple cu suc, supa cafea, bauturalaughing
Ok succes la farse si sa ai o excursie frumoasabig grin