| Julyett a întrebat:

Am o mica nedumerire ca sa zic asa. Sunt la tara, maine trebuie sa ajung in oras pentru a-i face vaccin catelului meu- este chihuaua si are 3 luni. Problema este ca mama nu poate sa ma duc si trebuie sa merg cu autobuzul. Oare imi este permis sa il iau in autobuz?

Răspuns Câştigător
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Da cu normandia potilaughing)

3 răspunsuri:
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Da! Depinde ce e? Autocar sau autobuz din ala vechi?

| Julyett explică (pentru PeleuMirunaNicoleta):

Nu e autobuz vechi. uite o poza:))) http://www.google.com/......tp?/imgres

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns (pentru Julyett):

Da cu normandia potilaughing)

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Daca e autocar da., daca e autobuz nou da dar daca e din ala vechi nulaughingFunda?