| NoNameasdod a întrebat:

Am o micuta intrebare : Ce stil de dans practica ``Mihai Petre``?.
Si ce parere aveti despre el? Mie mi se pare ciudat cand sare asa in sus si topaie [partenerul] laughing dar e interesant si dragut happy. Acum vreau sa aud cat mai multe pareri,si daca practicati acest dans - si din nou, cum se numeste?.
Dau FUNDA :*.

1 răspuns:
| anonim16666 a răspuns:

Salut.Pai el practica mai multe dansuri cum ar fi:Samba, Cha-Cha, Rumba, Paso Doble, Vals lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox, Quick Step.Eu cred ca cel mai frecvent danseaza Samba.Si nu, nu practic acest dans (eu practic dans popular)deoarece mi se pare foarte greu. Sper ca te-am ajutat.