| Lorena_2784 a întrebat:

Hei tpu....am o pagina de facebook si nu stiu cum sa fac sa am mai multe like-uri.
daca ma puteti ajuta
pagina se numeste "E Simplu"

P.S:nu am putut sa postez linkul

Răspuns Câştigător
| crazydubstepmix a răspuns:

Iti spun ca de la admin la admin: Ca sa cresti este nevoie de timp. Trebuie sa intri foarte mult pe pagina, mai ales daca are putine like.uri. Trebuie sa postezi "ce se vrea"..adica poze funny, cu tinute, unghii, telefoane..jocuri. In legatura cu publicitatea..nu e bine sa "o cersesti", cere pub doar la paginile care au album sau care au zile speciale cand fac pub. Nu e frumos sa postezi pe wall sau sa trimiti mesaj cu pub. Iti spun din propria experienta. App in caz ca nu stiai: Daca vrei sa pui o persoana ca admin, si nu vrei sa iti fure pagiana sau sa te stearga pe tine sau pe alte persoane de la admini. pune.o ca si Content Creator. happy