| liceu a întrebat:

HEI TPU...Asa cum stiti deja miercuri 31. este haloween. Iar eu impreuna cu mai trei fete vrem sa mergem in "colinda" ca sa zic asa. In fine. Eu as vrea sa ma fac vrajitoare.Cateva idei? Si ce se spune de haloween? Stiu ca se spune "Ne dati ori nu ne dati". dar e prea putin. Ce se mai spune?

P.S. Nu vreau rasp cu mai bine nu te duci caci haloweenul nu se Tine in Romania. Ei bine eu vreau sa merg.

Funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bătrâni, tineri, indiferent de vârstă, oamenii din țara asta sunt atât de ușor de prostit și de manipulat...

| liceu explică:

Eu am intrebat altceva. Adica cum sa ma fac vrajitoare(Machiaj). Iar cand batem la usi ca propozitie sa spunem.