| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Hei TPU.Azi din intamplare am auzit la tv ca maine e zi libera.
E adevarat?straight face

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Școală nu se face doar în localitățile afectate grav de viscol.

18 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna majoritatea nu fac scoala.Cei care nu fac scoala sunt cei din zonele cu probleme. Zonele in care copii nu pot ajunge la scoala din cauza zapezii.
Si oricum, daca nu mergeai la scoala erai anuntata de catre profesorihappy
Numai bine.

| tinaHd a răspuns:

Nu este adevarat.maine se fac ore:*:*

| Doηηa a răspuns:

Eu nu am auzit, sincer.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Nu este adevarat.maine se fac ore... daca era sa fim liberi ne anunta la scoala.la tv se spun multe lucruri care nu sunt adevarate!

| florina_3397 a răspuns:

Da si noi suntem liberi

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru florina_3397):

Tocmai...am auzit si eu si parintii si eu am cam mult de mers pana la liceu straight face si...decat sa ma duc degeaba straight face
Pe facebook am vazut o conversatie intre doua persoane din aceeasi localitate... spunand ca se vad tocmai luni ca maine nu se fac ore.

| florina_3397 a răspuns:

Da

| Dark13 a răspuns:

Maine se fac ore, prostii doar ar fi fain da nu e din pacatehappyFundalaughing am dat primul raspuns

| MCRgurl a răspuns:

Eu nu fac, ca e viscol, yey

| Aiureeaaa a răspuns:

Poate poimainelaughing

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Depinde de judete... Unii fac scoala si altii nu. Din pacate eu maine merg crying

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu nu este adevarat :*

| klau95 a răspuns:

Cum sa fie adevarat maine tocmai ne-a zis ca dam un test la mate

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da, este adevarat happy

| darrio2007 a răspuns (pentru vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

De unde stii asta?

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru ca si noi sutem liberi, asa ca este si el liber

| xHeLpErx a răspuns:

Da FUnda pls

| Istman a răspuns:

Nu astia dela tv mint prin todeauna doar sa fiu platiti