| Lorennna a întrebat:

Hei TPU :* Ce citat va reprezinta? :*

12 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

"Cand jocul de sah se termina, regele si pionii se gasesc in aceeasi cutie". happy

| Xenya a răspuns (pentru Minks):

Wow...asta da citat!

| Minks a răspuns (pentru Xenya):

happy Da, e plin de adevar.

| Xenya a răspuns (pentru Minks):

Uimitor de mult adevar.E pentru prima data cand raman socata la lucruri de genul asta. happy

| Dariusuu a răspuns:

Viata este ceea ce se intampla atunci cand esti ocupat sa faci alte planuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte.

| TheTimeKiller a răspuns:

Cat timp respiri, invata!

| Nolifenodeath a răspuns:

Cunosc multa lume si putin sunt cei ce ma cunosc si As vrea un salt in timp in 95 sa imi bag la tata in buzunar un prezervat*v.

| Geniuss a răspuns:

"Doamne apara-ma de prieteni ca de dusmani ma apar eu"

| scutelnictatiana a răspuns:

Draga,Lorenna astea :1.
Cei ce nu cred in magie, nu o vor vedea niciodata si
2."Nu pot!" nu a facut niciodata nimic. In schimb "Am sa incerc!" a facut uneori minuni

| Gunno a răspuns:

Radabig grin
nu lua in considerare ce am scris mai sus respectiv"rada" e un fel de salut de al meu.

Viata-i doar un drum spre moarte

E viata o tar*a? cheamo la tine. leag-o de pat.servesteio bine

| cAlexa a răspuns:

Daca vr sa fi bun bate-l pe cel mai bun