| AnnLy a întrebat:

Ce pot face ca morrrr de plictiseala! Inafara de citit! Ce siteuri intresante stiti?

Răspuns Câştigător
| numaieusunt a răspuns:

Incearca sa te joci pe vreau site. Uite cateva jocuri care sa le cauti pe google: webkinz(te joci cu animale, dar trebuie sa cumperi unul, sau poti juca fara animal cumparat), supersecret (e un fel de lume virtuala), caine virtual (trebuie sa ai grija de un caine ), club penguin (tot unul ca super secret) sau bublle truble (un joc in care trebuie sa spargi mingi ) sau chiar foc si apa (dar se joaca in 2)

4 răspunsuri:
| JwcFree a răspuns:

Facebook, Twitter, sau poti pur si simplu sa te uiti la un film cu prietenele tale rolling on the floor).

| numaieusunt a răspuns:

uite cateva jocuri : webkinz, supersecret, club penguin, bubble trouble, foc si apa (dar e in 2 ), caine virtual

| numaieusunt a răspuns:

Scuze am raspuns de 2 ori

| numaieusunt a răspuns:

Lady popular